tarkhan
30 دی 1401 - 19:49

محمدی: پرسپولیس لیست خروجی نداشت/ جدایی چند بازیکن با تصمیم خودشان بود

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچ لیست خروجی نداشته است و تنها چند بازیکن بودند که تمایل به ادامه همکاری با پرسپولیس را نداشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد محمدی پس از پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب آهن اظهار داشت: به لطف خدا با تلاش بازیکنان روند رو به رشد خودمان را ادامه می‌دهیم. شاهد بازی بسیار خوبی بودیم و توانستیم سه امتیاز حساس این بازی را هم کسب کنیم.

وی در خصوص لیست خروج تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس هیچ لیست خروجی نداشته است و تنها چند بازیکن بودند که تمایل به ادامه همکاری با پرسپولیس را نداشتند. آنها به دلیل اینکه کمتر موقعیت بازی داشتند تصمیم گرفتند از پرسپولیس جدا شوند. انشالله با جذب یک بازیکن دیگر می توانیم تیمم آن را کامل کنیم.

معاون ورزش باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب بازیکن برزیلی گفت: هنوز چیزی مشخص نیست و ما منتظر نظر کادرفنی تیم هستیم.

محمدی در پایان در خصوص جدایی سیامک نعمتی گفت: سیامک بازیکنان بسیار خوب و با اخلاق کشورمان است و از نظر فنی جز بازیکنانی خوب بود، اما به دلیل اینکه کمتر بازی می کرد این تصمیم را گرفت در تیم حضور داشته باشد که بتواند بیشتر در زمین حضور داشته باشد ما در زمینه فنی دخالت نمی‌کنیم ونظر، نظر گل محمدی است و باید ببینیم که او چه تصمیمی را می گیرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 987341